дитячі свята
із захопливими
науковими дослідами
Ми не тільки зацікавимо
дітей
але й приємно
здивуємо дорослих
Дізнайтеся більше!

Як влаштувати незабутнє
дитяче свято?

Аніматори та мильні
бульбашки вже
не дивують?
Ви любите
вирізнятися та дотримуватися
сучасних тенденцій моди?
Бажаєте зробити
сюрприз дитині та здивувати
гостей?
Розшукуєте корисні
та виняткові дитячі
розваги?
Оберіть наукове шоу
Це ефектно, пізнавально та дуже весело
Замовити шоу!

Незабутній День народження дитини

розваги, які подарують справжній феєрверк позитиву самому імениннику та його гостям.
5-12 років
до 20 дітей
30-90 хвилин

День народження дитини – це важлива подія для усієї родини. Тож цілком зрозуміло те, що дбайливі батьки намагаються зробити, аби свято подарувало синові або доньці масу позитивних емоцій та гарних вражень. Ясна річ, що банальні святкування без будь-якої програми сприймаються малюками та підлітками не надто схвально. Традиційне свято не може здивувати та запам’ятатися. Наукове шоу професора Ніколя – це ті розваги на дитяче день народження, які подарують справжній феєрверк позитиву самому імениннику та його гостям. Така програма – запорука того, що свято справді вдасться.

Аби захід пройшов на належному рівні, необхідно, щоб він:

  • дивував
  • вражав
  • приносив новизну
  • забезпечував безпосередню участь винуватця свята та його гостей у розважальній програмі

Наукове шоу від професора Ніколя повністю відповідає цим критеріям. Тож нам вдається зробити так, аби кожне дитяче день народження було унікальним та приносило щирі позитивні враження дітям.

Наша програма є дуже різноманітною. Тому, обираючи її необхідні елементи до кожного конкретного свята, ми забезпечуємо індивідуальний підхід до учасників. Маючи хороший досвід у сфері, якою займаємося, ми докладаємо усіх зусиль, аби день народження підлітка враховував його інтереси, в захід для для малюка 5-6 років ніс у собі справжню казку для зовсім юного іменинника.

Варто відзначити, що переважна більшість дітей від природи є дуже допитливими. Тому наукове шоу буде цікавим для них. Ми робимо усе можливе для того, щоб організувати дійсно унікальне дитяче день народження. На відміну від типових аніматорів в образах казкових героїв, ми даруємо кожній дитині новизну та неочікуване диво. Іменинник може відчути себе справжнім науковцем-експериментатором.

Навіть ті діти, котрі у школі не дуже люблять природничі наукові дисципліни, зможуть відчути радість від того, що поглянуть на науку під іншим кутом. Шоу програми на дитяче день народження від професора Ніколя – це штучний сніг, повітряна гармата, сухий лід, полімерні черв’ячки та інші сюрпризи. Ми готові запропонувати юному досліднику понад сотню різноманітних експериментів, котрі не залишать його байдужим. З урахуваннямінтересів, а також віку вашої дитини буде підібрана така програма, яка подарує радість та неймовірний позитив.

Якщо у вашій сім’ї скоро буде дитяче день народження, сценарій для цього заходу вам більше не потрібен. Ми подбаємо про те, аби свято стало для дитини унікальним та задовольнило її давні мрії у цей день. Наукове шоу – це нетипова та креативна програма, що якісно відрізняється від звичних ігор та змагань. Якщо ви шукаєте справжню унікальність та неординарність, розваги для дітей на день народження від професора Ніколя будуть саме тим, що вам потрібно.

Хороший досвід у сфері своєї роботи та розуміння потреб і бажань маленьких іменинників – це те, що допомагає нам робити заходи вдалими та яскравими. Запросіть нас на свято – і ваша дитина разом зі своїми друзями отримає незабутні спогади!

Бажаєте отримати знижку 100 грн на годинне шоу?
Отримати знижку
Ще досі не
уявляєте як виглядає наукове шоу?
Погляньте, що ми для вас підготували
Подивитися
Професійно готуємо кожну
шоу-програму
01
02
03
04
Дізнаємося та
враховуємо специфіку
віку дитини, її
вподобання, місце
проживання
Ми пунктуальні та
відповідальні
Влаштовуємо
незабутнє та
пізнавальне шоу
Залишаємо
тільки
позитивні емоції
Оберіть наукове шоу
Це ефектно, пізнавально та дуже весело
Координати нашого офісу
Адреса
м. Львiв, вул. Городоцька 174
Відкрити карту