+38 (063) 289 01 94

Солодка вата на ваше свято!

у Львовi та області

Солодка вата на ваше свято!

Солодка вата – ідеальний «супутник» вашого свята!

Незважаючи на те, що сучасні святкування набувають нових рис та збагачуються новими видами розваг, деякі їх традиційні елементи не втрачають актуальності. Наприклад, це – солодка вата на свято. Кожен клієнт має можливість її замовити, потішивши себе та гостей.

«Солодке» дитяче свято

Вже багато поколінь дітей відзначають святкові події із таким їх атрибутом як солодка вата. Цей ніжний на дотик та пухкий продукт є приємним не лише на смак, а й візуально. Він навіює загадкову й життєрадісну атмосферу швидкоплинного дитинства та спонукає кожного зануритися у безтурботність та щастя. Саме тому замовити солодку вату поспішають усі батьки, котрі хочуть подарувати своїм дітям гарні емоції на святкуванні.

Відзначення будь-якої радісної події виявляється одразу у кількох аспектах. Це – гарно підготована програма, присутність аніматорів чи артистів, солодкий стіл та привітання гостей, які прийшли розділити з винуватцем святкування його радість. Якщо говорити про традиційні страви на дитячому торжестві, то солодка вата до вашого свята стане чудовим варіантом.

Чому варто замовити солодку вату?

Переваги її замовлення у нас є наступними:

1 - відмінна якість продукту, котру ви зможете оцінити, спробувавши та почувши схвальні відгуки своєї дитини та її гостей;

2 - оперативність у доставці потрібної кількості порцій;

3 - лояльність, з якою ми формуємо власну цінову політику – солодка вата у Львові буде для вас особливо вигідною, якщо ви звернетеся до нас для її замовлення.

Даний продукт є досить бюджетним. Тому, навіть якщо у вас не виходить забезпечити своїй дитині на святі якусь особливо шикарну програму чи дорогі сюрпризи, то такий солодкий подарунок варіант завжди «по кишені». А це значить, що ваша дитина не буде позбавлена прекрасного смаколику – солодкої вати на свято.

Дитячий спогад на дорослому торжестві

Солодка вата не є атрибутом винятково дитячих святкувань. Будь-яка доросла людина, яка з юних років пам’ятає та любить її смак, засвідчить: така кулінарна радість може потішити іменинника будь-якого віку. Саме тому все більше людей останнім часом обирає варіант замовити солодку вату на своє свято.

Замовивши для себе цей пухкий та приємний на смак і на дотик продукт, ви забезпечите прекрасну атмосферу, котра залишить позитивні спогади і у вас, і в гостей!

Вартість:

До 15 дітей - 500 грн

До 30 дітей - 650 грн

До 60 дітей - 800 грн

До 80 дітей - 900 грн

1 год. - 700 грн
(при замовленні від 2-х год.)