дитячі свята
із захопливими
науковими дослідами
Ми не тільки зацікавимо
дітей
але й приємно
здивуємо дорослих
Дізнайтеся більше!

Як влаштувати незабутнє
дитяче свято?

Аніматори та мильні
бульбашки вже
не дивують?
Ви любите
вирізнятися та дотримуватися
сучасних тенденцій моди?
Бажаєте зробити
сюрприз дитині та здивувати
гостей?
Розшукуєте корисні
та виняткові дитячі
розваги?
Оберіть наукове шоу
Це ефектно, пізнавально та дуже весело
Замовити шоу!

Незабутній випускний у школі чи дитячому садочку

розваги, які подарують справжній феєрверк позитиву самому імениннику та його гостям.
6-10 років
до 35 дітей
60-90 хвилин

Наукове шоу професора Ніколя – це робота справжніх фахівців, котрі мають великий досвід та знають інтереси дітей різного віку. Ми працюємо для того, аби організація випускного була справді професійною та несла у собі новизну. Працюючи над її підготовкою, у кожному конкретному випадку ми намагаємося застосовувати індивідуальний підхід та враховуємо вікові особливості дитини (чи дітей), специфіку свята та інші суттєві обставини й особливості, про які нас сповіщають замовники.

Щоб захід для дітей був справді унікальним, необхідні:

  • якісна й різнопланова програма, яка виключає можливість будь-яких форс-мажорів та робить випускний продуманим до найменших дрібниць;
  • праця людей, які справді цінують свою роботу, отримуючи від її виконання задоволення – діти, будучи дуже тонкими психологами, чудово відчувають, чи справді зі щирими емоціями до них завітали люди, які організовують програму свята;
  • креативність та новаторство – традиційні та звичні казкові герої з однотипними конкурсами не є чимось новим для сучасної дитини, тому програма заходу повинна бути унікальною та цікавою.

Випускний для дитини – це радісна подія не лише для винуватця торжества, а й для всієї родини, яка хоче подарувати йому від час святкування позитивні емоції. Такі заходи, аби вони могли сподобатися маленьким учасникам дійства, вимагають гарної та цікавої програми. Саме тому дбайливі батьки та педагоги обирають перевірений та надійний варіант – замовити програму у науковому стилі, аби його підготували справжні фахівці. У такому випадку вам не доведеться самотужки шукати конкурси та організовувати їх, переживаючи, що сподобається малюкам, а що – ні.

Наукове шоу від професора Ніколя – це цілковито новий підхід до організації випускного для дітей. Ми пропонуємо кожній дитині відчути себе маленьким дослідником, примірявши на себе цю нетипову та незвичну роль. У нашому арсеналі є понад сто різних експериментів, які припадуть до душі і малюкам, і підліткам.

Випускний у школі чи дитячому садочку, організоване у науковому стилі, – це прекрасна можливість для малечі гарно провести свій час.

Бажаєте отримати знижку 100 грн. на будь-яке годинне шоу для Вашої дитини?
Отримати знижку
Ще досі не
уявляєте як виглядає наукове шоу?
Погляньте, що ми для вас підготували
Подивитися
Професійно готуємо кожну
шоу-програму
01
02
03
04
Дізнаємося та
враховуємо специфіку
віку дитини, її
вподобання, місце
проживання
Ми пунктуальні та
відповідальні
Влаштовуємо
незабутнє та
пізнавальне шоу
Залишаємо
тільки
позитивні емоції
Оберіть наукове шоу
Це ефектно, пізнавально та дуже весело
Координати нашого офісу
Адреса
м. Львiв, вул. Городоцька 174
Відкрити карту