дитячі свята
із захопливими
науковими дослідами
Ми не тільки зацікавимо
дітей
але й приємно
здивуємо дорослих
Дізнайтеся більше!

Як влаштувати незабутнє
дитяче свято?

Аніматори та мильні
бульбашки вже
не дивують?
Ви любите
вирізнятися та дотримуватися
сучасних тенденцій моди?
Бажаєте зробити
сюрприз дитині та здивувати
гостей?
Розшукуєте корисні
та виняткові дитячі
розваги?
Оберіть наукове шоу
Це ефектно, пізнавально та дуже весело
Замовити шоу!

Незабутнє свято для дитини

розваги, які подарують справжній феєрверк позитиву самому імениннику та його гостям.
4-12 років
до 30 дітей
30-90 хвилин

Дитяче наукове шоу зацікавить дітей різного віку – від 4 до 14 років, причому для кожного віку ми пропонуємо окрему програму. Наші ведучі проведуть юних допитливців лабіринтами навдивовижу цікавих експериментів, покажуть, як таємниче стає зрозумілим і простим.

Щоб захід для дітей був справді унікальним, необхідні:

  • якісна й різнопланова програма, яка виключає можливість будь-яких форс-мажорів та робить дитяче свято продуманим до найменших дрібниць;
  • праця людей, які справді цінують свою роботу, отримуючи від її виконання задоволення – діти, будучи дуже тонкими психологами, чудово відчувають, чи справді зі щирими емоціями до них завітали люди, які організовують програму свята;
  • креативність та новаторство – традиційні та звичні казкові герої з однотипними конкурсами не є чимось новим для сучасної дитини, тому програма заходу повинна бути унікальною та цікавою.

Ми пропонуємо понад 100 оригiнальних експериментiв, розподілених у різних програмах тривалістю від 30 хв. Вартість – від 1000 грн.

Свято для дитини – це радісна подія не лише для винуватця торжества, а й для всієї родини, яка хоче подарувати йому від час святкування позитивні емоції. Окрім того, протягом вже багатьох років існує хороша традиція колективних дитячих свят. Такі заходи, аби вони могли сподобатися маленьким учасникам дійства, вимагають гарної та цікавої програми. Саме тому дбайливі батьки та педагоги обирають перевірений та надійний варіант – замовити дитяче свято, аби його підготували справжні фахівці. У такому випадку вам не доведеться самотужки шукати конкурси та організовувати їх, переживаючи, що сподобається малюкам, а що – ні

Головне наше правило – участь беруть усі! Кожен учасник шоу зможе відчути себе першопрохідцем і сміливим експериментатором. Він і незчується, як легка гра перетворилася на справжній фізичний чи хімічний дослід. Цікаво буде не лише дiтям, а й батькам!

Наукове шоу від професора Ніколя – це цілковито новий підхід до організації дитячого свята. Ми пропонуємо кожній дитині відчути себе маленьким дослідником, примірявши на себе цю нетипову та незвичну роль. У нашому арсеналі є понад сто різних експериментів, які припадуть до душі і малюкам, і підліткам.

Така програма обов’язково принесе радість дітям та задоволення їх батькам, коли ті побачать сяючі очі та щасливі посмішки. Коли потрібна організація дитячих свят, Львів може запропонувати багато цікавого. Проте, шоу від професора Ніколя – це незабутній експеримент, який важко з чимось порівняти. Маючи від природи інтерес до пізнання навколишнього світу, діти традиційно мають багато запитань. Тому наукове шоу – це саме те, що їм потрібно. Навіть ті хлоп’ятай дівчатка, що не дуже полюбляють природничі науки, будуть з радістю експериментувати та отримають від цього процесу неперевершені враження.

Дитяче свято, організоване у науковому стилі, – це прекрасна можливість для малечі гарно провести свій час.

Бажаєте отримати знижку 100 грн. на будь-яке годинне шоу для вашої дитини?
Отримати знижку
Ще досі не
уявляєте як виглядає наукове шоу?
Погляньте, що ми для вас підготували
Подивитися
Професійно готуємо кожну
шоу-програму
01
02
03
04
Дізнаємося та
враховуємо специфіку
віку дитини, її
вподобання, місце
проживання
Ми пунктуальні та
відповідальні
Влаштовуємо
незабутнє та
пізнавальне шоу
Залишаємо
тільки
позитивні емоції
Оберіть наукове шоу
Це ефектно, пізнавально та дуже весело
Координати нашого офісу
Адреса
м. Львiв, вул. Городоцька 174
Відкрити карту