дитячі свята
із захопливими
науковими дослідами
Ми не тільки зацікавимо
дітей
але й приємно
здивуємо дорослих
Дізнайтеся більше!

Як влаштувати незабутнє
дитяче свято?

Аніматори та мильні
бульбашки вже
не дивують?
Ви любите
вирізнятися та дотримуватися
сучасних тенденцій моди?
Бажаєте зробити
сюрприз дитині та здивувати
гостей?
Розшукуєте корисні
та виняткові дитячі
розваги?
Оберіть наукове шоу
Це ефектно, пізнавально та дуже весело
Замовити шоу!

Неперевершене новорічне шоу

розваги, які подарують справжній феєрверк позитиву самому імениннику та його гостям.
5-12 років
до 30 дітей
30-60 хвилин

Новорічне свято для малюків – дуже важливий день у їхньому житті, оскільки він забезпечує дітей майбутніми та гарними враженнями упродовж багатьох років життя. Звичайно, сучасна сфера розваг пропонує безліч можливостей для проведення цього чудового дійства. Проте, переважна більшість цих варіантів є типовою – у той час, коли діти прагнуть справжнього дива.

Навіть коли йдеться про новорічне шоу для старшокласників, які давно не вірять у Діда Мороза та інших казкових персонажів, природнє для підростаючої дитини бажання дива дає про себе знати. Тож, усі прагнуть у передноворічний час отримати незабутні враження та насолодитися святковою порою. Щоб захід дійсно запам’ятався його учасникам, потрібно, щоб він:

  • був оригінальним та креативним, міг нести у собі певну новизну – до традиційних святкових героїв дітлахи давно звикли, тож вони чекають, аби їх потішили чимось справді несподіваним, організовуючи новорічні шоу для дітей;
  • передбачав безпосередню участь кожного у конкурсній чи розважальній програмі;
  • кардинально відрізнявся від того формату заходів, які дитина вже відвідувала протягом попередніх років.

Наукове шоу від професора Ніколя поєднує у собі усі ці позитивні компоненти. Воно дарує новизну, оскільки пропонує абсолютно нетипові та нестандартні наукові експерименти для юного дослідника. Новорічне свято у школі – це можливість для школярів погратися сухим льодом, штучним снігом та зробити багато інших цікавих дослідів.

Ваша дитина виявляє байдужість до природничих наук? Ми доведемо їй те, що вони є дуже цікавими, запропонувавши відчути себе справжнім дослідником. Коли ми збираємося вирушати у школу та готуємо новорічне свято для старшокласників, то враховуємо особливості їх віку. Розуміючи, що учні старших класів, в силу своїх розвинутих інтелектуальних здібностей, є дуже вимогливими, ми організовуємо для них таке свято, яке запам’ятається надовго та дійсно зможе здивувати. Несподівані результати цікавих дослідів інтригують та змушують повірити у прості дива, які можна здійснити за допомогою науки. Організація дитячого новорічного свята для старшокласників – це чудова можливість учням цієї вікової ланки згадати ранні роки дитинства, які вирували несподіванками та цікавими сюрпризами.

Слід відзначити, що для наймолодших у нас теж є цікаві експерименти. Маючи гарний досвід роботи з дітьми, що відвідують дитсадочки, ми знаємо їх потреби. Тож новорічні ранки в дитячому садку пройдуть максимально цікаво та насичено й подарують дітям відчуття казки, яка, в силу їхнього віку, ще не покидала їхніх новорічних мрій. Малечі буде дуже приємно відчути себе справжніми експериментаторами-ученими, що пізнають нові властивості різноманітних речовин. Можете не сумніватися: новорічні пригоди таке свято для дітей забезпечить кожному малюку.

Наша святкова програма завжди будується з урахуванням вікових особливостей. Розуміючи, що вихованці дитсадків мають кардинально інші потреби, аніж старшокласники чи учні середньої шкільної ланки, ми не намагаємося створити якоїсь єдиної програми, яка об’єднає новорічні свята для дитячих садочків та шкіл. Ми пропонуємо унікальність!

Бажаєте отримати знижку 100 грн на годинне шоу у новий рік?
Отримати знижку
Ще досі не
уявляєте як виглядає наукове шоу?
Погляньте, що ми для вас підготували
Подивитися
Професійно готуємо кожну
шоу-програму
01
02
03
04
Дізнаємося та
враховуємо специфіку
віку дитини, її
вподобання, місце
проживання
Ми пунктуальні та
відповідальні
Влаштовуємо
незабутнє та
пізнавальне шоу
Залишаємо
тільки
позитивні емоції
Оберіть наукове шоу
Це ефектно, пізнавально та дуже весело
Координати нашого офісу
Адреса
м. Львiв, вул. Городоцька 174
Відкрити карту